XVI tarptautinis chorų konkursas „Tallinn 2019“

Sveikiname chorą „Perpetuum mobile“ laimėjus III vietą XVI tarptautiniame chorų konkurse „Tallinn 2019“.  Meno vadovė ir dirigentė Beata Kijauskienė, chormeisterė Asta Miknienė, koncertmeisteris Raimundas Martinkėnas.

Balandžio 14 dieną  Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje vyko II respublikinis muzikos ir meno mokyklų bendrojo fortepijono jaunųjų atlikėjų konkursas „Fortepijoninės noveletės 2019“. Sveikiname puikiai pasirodžiusias mūsų mokines !

Respublikinis konkursas „Saulėtos gaidos“

Balandžio 12 d. Šiauliuose vyko respublikinis konkursas „Saulėtos gaidos“. Sveikiname puikiai pasirodžiusius mūsų mokyklos mokinius:

Links