IX tarptautinis konkursas „MUZIKUOJAME DVIESE“ ( IX INTERNATIONAL COMPETITION “PLAYING A DUET” )

Informuojame, kad tarptautinis konkursas „MUZIKUOJAME DVIESE“,  organizuojamas kas du metus bei turėjęs vykti 2020 m. lapkričio mėnesį,  dėl buvusio karantino nukeliamas į 2021 m. kovo mėnesį.
    Konkurso nuostatai

We would like to inform that the 9 th international competition „PLAYING A DUET “, which is held every 2 year and had to take place on November 2021, is planned for March 2021 because of the quarantine.
    Competition regulations

KVIEČIAME MOKYTIS
KAUNO ALEKSANDRO KAČANAUSKO
MUZIKOS MOKYKLA

2020-2021 metais

KVIEČIA MOKYTIS

Pavėlavę ir norintys mokytis dokumentus ir prašymus siųskite el. paštu a.kacanauskas@gmail.com

Dokumentai
tėvų prašymas, gimimo liudijimo kopija )

Dokumentai priimami iki rugpjūčio 28 d.

Konsultuoja priėmimo klausimais mokytoja ekspertė Birutė Rušėnienė - 8-614-81662
Mokyklos adresas  -  Aušros g. 32,  tel. 73 14 37, 79 69 50

Gerbiami Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos bendruomenės nariai,

Noriu padėkoti visiems mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams už toleranciją, kantrybę, supratingumą šiuo sunkiu pandemijos laikotarpiu. Linkiu gražios vasaros, stiprios sveikatos ir puikių atostogų !

Iki susitikimo rugsėjo mėnesį !

pagarbiai
Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos direktorius