L.Povilaičio kūrinių koncertas, skirtas kompozitoriaus 90-osioms gimimo metinėms paminėti
2024-04-25

Balandžio 20 d. Kauno Valstybinės filharmonijos Mažojoje salėje įvyko L. Povilaičio kūrinių koncertas, skirtas kompozitoriaus 90-osioms gimimo metinėms paminėti. Koncerte dalyvavo 25 fortepijono skyriaus mokiniai, kuriuos paruošė 11 mokytojų. L. Povilaičio "Triptiką" atliko kompozitoriaus dukterėčia, mokytoja metodininkė Jurga Varnaitė. Renginyje dalyvavo kompozitorius sūnus Leonas Povilaitis.

Fortepijono mokytoja ekspertė Aušra Kučinskienė sudarė ir išleido du L. Povilaičio natų leidinius - Rinktiniai kūriniai fortepijonui. Pagal kompozitoriaus rankraščius buvo redaguotos 32 pjesės fortepijonui.
Koncertas, skirtas paminėti kompozitoriaus jubiliejų, balandžio 24 d. įvyko ir Panevėžio muzikos mokykloje, kurioje pora metų dirbo L. Povilaitis. Kartu su mūsų mokyklos mokiniais, koncerte dalyvavo keturi Panevėžio mokyklos mokiniai. Muzikos pagalba buvo nutiestas gražus draugystės tiltas tarp dviejų mokyklų!
Abu koncertus papuošė Kauno Dailės gimnazijos mokinių tapybos darbų paroda, kurią surengė mokytoja Virginija Katkevičiūtė.

Renginio akimirkos: