"Senovinės muzikos" koncertas Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų ( Vytauto Didžiojo ) bažnyčioje

Kovo 17 d. Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos mokiniai dalyvavo "Senovinės muzikos" koncerte Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčioje. Mokinius paruošė mokytojos A. Jonkutė-Bogdanienė, R. Kigienė, R. Juknevičienė, L. Haidari, I. Klusaitė, J. Čitavičienė, V. Stankevičienė, N. Kukulskienė. Koncertą vedė mokytoja B. Landsbergytė

Jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas "Salve Venti Musica 2024"

Sveikiname Respublikinio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso "Salve Venti Musica 2024" laureatus !

Gerda Žilėnaitė - I vieta;
Aurėjus Zdanavičius - I vieta;
Joris Grėbliūnas - II vieta;
Mokytojas Kasparas Bagdonas.

Kevinas Gelgotas - I vieta;
Matas Naujalis - III vieta;
Mokytojas Algis Šeduikis.

Areta Baranauskaitė - I vieta;
Dagnė Kireilytė - I vieta;
Goda Kurklietytė - III vieta;
Mokytojas Valdas Kijauskas.

Sveikiname konkursų laureatus ir diplomantus !

Sveikiname III respublikinio jaunųjų smuikininkų virtualaus tarpmokyklinių ryšių projekto-konkurso "Poco a poco" laureatus !

Urtė Varapnickaitė - III vieta;
Nemunas Urbonas - Diplomas.
Mokytoja Olga Starkuvienė;
Akompaniatorė Diana Žemaitė.

Sveikiname Respublikinio bendrojo fortepijono mokinių konkurso "Jūros eskizai" diplomantę Dorotėją Kirilovaitę !
Mokytoja Loreta Haidari

Sveikiname Respublikinio kamerinių ansamblių festivalio-konkurso  "Muzikuokime drauge" 2024 laureatus !
Rapolas Solovjovas ( violončelė );
Austėja Monika Balčiūnaitė ( fortepijonas ).
Mmokytojos Snieguolė Mikalauskienė ir Loreta Haidari.