"Dainų dainelė 2020" laureatai

Sveikiname Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso "Dainų dainelė 2020" laureatus !

• Vakarę Bivainytę, mokytoja Jūratė Miliauskaitė, akompaniatorius Dainius Pavilonis;
  • Grupę "Dangi", mokytoja Danguolė Beinarytė.

Apie mus rašo: "Du dalyviai iš Kauno pateko į „Dainų dainelės 2020“ laureatų gretas"

Kauno miesto muzikos mokyklų mokytojų koncertas „Rudens spalvos“

Tradicinis Kauno miesto muzikos mokyklų mokytojų koncertas „Rudens spalvos“, skirtas Pasaulinei muzikos dienai. Internetas: https://www.youtube.com/watch?v=BWwcAvy632A

KREIPIMASIS Į MOKYKLOS BENDRUOMENĘ

Mieli mokiniai, mokytojai ir tėveliai (globėjai),

Gyvename sudėtingu pandemijos laikotarpiu. Praėjusiais mokslo metais buvo daug išbandymų, tačiau iššūkius priėmėme, suvaldėme, įveikėme. Tikime, kad ir 2020 – 2021 mokslo metais laikysimės rekomendacijų ir vykdysim Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, svarbius visų mokyklos bendruomenės narių saugumui užtikrinti.

Ugdymo organizavimas 2020-2021 m.m.

Rekomenduojamos atskirų sektorių COVID-19 ligos ( koronaviruso infekcijos ) prevencijos priemonės

Algoritmas, kaip elgtis COVID-19 ligos metu A.Kačanausko muzikos mokykloje