1,2% parama
2020-10-23

KVIEČIAME PAREMTI KAUNO ALEKSANDRO KAČANAUSKO MUZIKOS MOKYKLĄ !

Paramos lėšos muzikos mokyklai – tai Valstybinės mokesčių inspekcijos pervestos iki 1,2 procento dydžio gyventojų pajamų mokesčio lėšos ir kitos iš fizinių ir juridinių asmenų gautos lėšos.

Parama iš fizinių ir juridinių asmenų

Kauno A.Kačanausko muzikos mokykla kviečia fizinius ir juridinius asmenis, galinčius paremti mokyklą, pervesti lėšas į sąskaitą LT 937044060005378626 AB SEB bankas, nurodant, kad parama skirta Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklai.   Tokia Jūsų parama – didelė paspirtis gerinant vaikų ugdymo kokybę, atnaujinant bei modernizuojant mokyklos erdves, įsigyjant muzikos instrumentus, mokymo priemones, natas.

Iki gegužės 1 d. galima pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis ( iki 1,2 procento ) būtų pervesta ne pelno siekiančiai organizacijai Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklai ( įmonės kodas 190144453 ).

Nutarę skirti 1,2% savo pajamų mokesčio, valstybinei mokesčių inspekcijai turite pateikti formos FR0512 versiją 04.
Parsisiųsti FR0512 ver. 04 užpildymo ir pateikimo taisykles PDF formatu.
Parsisiųsti FR512 ver. 04 eFormFiller šabloną.

Galimas pateikimo būdas:

Elektroniniu būdu ( per naudojamo elektroninio banko prieigą ) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt

• Nuo 2020 sausio 1d. bus priimamos tik e-formos

Dėkojame už pasitikėjimą ir paramą mokyklai.

Mokyklos administracija