IX tarptautinis akordeonistų konkursas Prahoje
2023-11-06
IX tarptautinis akordeonistų konkursas Prahoje

Pralėkė, prabėgo mokyklos akordeonistų kelionė į Prahą, į IX tarptautinį akordeonistų konkursą Prahoje. Konkursas buvo labai lauktas ir mums labai sėkmingas. Planuotas kaip akordeonistų orkestro žygis siekti pergalės, tuo pačiu įtraukė ir solistus bei ansamblius. Konkurse mūsų jaunieji atlikėjai varžėsi daugelyje kategorijų ir rezultatai pranoko viltis.

Diplomą pelnė Orestas Razumas  (mokyt. B.Rušėnienė),
BRONZA (III vieta) -  Gustė Marija Stanišauskaitė (mokyt. S.Šukytė),
SIDABRAS (II vietos) – Dominykas Tumosa, Joris Juralevičius, Justinas Kaliatka ( mokyt. B.Rušėnienė),
SIDABRAS (II vieta) - akordeonistų kvartetas: Deimantė Žukaitė, Silvija Auglytė, Vilija Sendi Muchinaitė, Orestas Razumas (mokyt. B.Rušėnienė),
AUKSAS (I vieta) – duetas „Agora“/ Aleksas Pupliauskas ir Astijus Žukauskas ( mokyt. V.Rušėnas, N.Murauskas),
AUKSAS (I vieta) – akordeonistų orkestras „Orkestromanija“ (mokyt. B.Rušėnienė).

Dėkoju visiems, kurie padėjo orkestrui gražiai ir profesionaliai skambėti konkurse: mokytojai Agnei Tilindytei ( fortepijonas ), mokytojui Aldui Danėliui ( mušamieji instrumentai ), mokyklos absolventui Gyčiui Danėliui (bosinė gitara ), mokytojai Simonai Šukytei ( akordeonas ), buvusiam mokiniui ir kolegai Deividui Dombovskiui. Ir, žinoma, LABAI LABAI dėkoju visiems mokiniams -  JŪS ESATE PUIKŪS !

Konkurso akimirkos: