2023-06-12

Birželio 7 dieną Kauno valstybinėje filharmonijoje, Mažojoje salėje šventiškai skambėjo akordeono garsai, vyko IV respublikinis akordeonų orkestrų ir ansamblių festivalis "ORKESTROMANIJA 2023", kurį tradiciškai organizavo A. Kačanausko muzikos mokykla.

Festivalis sulaukė virš 100 jaunųjų atlikėjų iš Kauno M.Petrausko scenos menų mokyklos, Kauno rajono meno mokyklos, Vilniaus, Marijampolės, Jonavos, Utenos ir Kaišiadorių muzikos ir meno mokyklų, J.Gruodžio konservatorijos ir VDU MA. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams už gražius pasirodymus, puikią nuotaiką ir nuoširdų bendravimą. Iki susitikimo V-ajame festivalyje !

Festivalio akimirkos: