Koncertas "Su muzika – į gyvenimą"
2023-04-05
Koncertas "Su muzika – į gyvenimą"

Kovo 29 d. Kauno Menininkų namuose vyko Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos solinio dainavimo specialybės mokytojos G. Virbickienės 12 kl. mokinės Ugnės Glebauskaitės koncertas „Su muzika – į gyvenimą“. Koncertas išskirtinis buvo tuo, kad jame kartu muzikavo muzikos mokyklos mokiniai, su Ugne Glebauskaite susiję ypatingais ryšiais – seseriškais, klasės draugų, scenos partnerių.

Tai Ieva Glebauskaitė (mok. J. Miliauskaitė),Rugilė ir Elzė Markevičiūtės (mok. Z. Juciuvienė), Liepa Narauskaitė (mok. I. Klusaitė), Matas Girdzijauskas (mok. V. Rušėnas), Elija Cirtautaitė (mok. G. Virbickienė). Skambėjo įvairių epochų ir stilių kūriniai – nuo lietuvių liaudies dainų iki F. Bajoro, nuo J.S. Bacho iki E. Šosono.

Koncertmeisterė Goda Stanionytė. Koncertą vedė buvusi mokyklos mokinė Julija Žumbakytė.

Koncerto organizatorės mokytojos Z. Juciuvienė, G. Virbickienė.

Koncerto akimirkos: