Mokytojų A.Tilindytės ir G.Stanionytės 8 kl. mokinių koncertas-paskaita
2023-02-28
Mokytojų A.Tilindytės ir G.Stanionytės 8 kl. mokinių koncertas-paskaita

Vasario 23 d. mokyklos koncertų salėje įvyko fortepijono mokytojų Agnės Tilindytės ir Godos Stanionytės 8 klasės fortepijono specialybės mokinių koncertas - paskaita. Mokiniai skambino dalį programos, kurią ruošiasi atlikti baigiamajame egzamine. Tuo tarpu mokytojos plačiau papasakojo apie atliekamus kūrinius, jų formas, trumpai pristatė kompozitorius ir epochas, kuriems jie priklausė.

Šis koncertas - vienas iš kelių numatomų koncertų - paskaitų ciklo. Šie koncertai skirti 8 klasės mokinius paruošti būvimui scenoje, mokytis kontroliuoti jaudulį, gilinti susikaupimą bei didinti scenos ištvermę. O klausytojams tai puiki proga sužinoti kažką naujo - išgirdę, apie ką yra kompozicijos, kaip jos sukurtos, jie tampa aktyviais klausytojais, įgauna naują, kitokią klausimosi patirtį.

Koncerto akimirkos: