Koncertas "Lai muzika sušildo"
2022-10-19
Koncertas "Lai muzika sušildo"

Spalio 15 d. Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos mokytojai ir mokiniai su tėveliais išsiruošė į pažintinę-koncertinę kelionę Kaišiadorių rajono Gegužinės kaimą. Čia ant Neries upės kranto stovi didinga akmeninė Gegužinės Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčia. Šiais metais Gegužinės parapija švenčia savo 500 metų jubiliejų.

Gegužinės bažnyčioje jaunieji atlikėjai surengė koncertą "Lai muzika sušildo". Koncerte dalyvavo mokytojos metodininkės Giedrės Virbickienės klasės mokiniai, taip pat dalyvavo mokytoja metodininkė fleitininkė Ilona Štaraitienė bei jos mokinė Gabija Ragaišytė. Visiems atlikėjams akompanavo koncertmeisterė metodininkė Paulė Galinienė.  Koncertą vedė Palomenės pagrindinės mokyklos mokytoja Lina Čėsnienė.

Po koncerto bendravimas tęsėsi parapijos salėje, maloniai besišnekučiuojant prie puodelio arbatos ir naminių skanėstų.