XXIX muzikos festivalis "Lietuviška gaida"
2022-03-14
XXIX muzikos festivalis "Lietuviška gaida"

Kovo 9 dieną  Nacionalinio M.K.Čiurlionio dailės muziejaus muzikos salę pripildė fortepijono muzikos garsai. Čia vyko XXIX –sis  muzikos festivalis „Lietuviška gaida“, kurį organizuoja A.Kačanausko muzikos mokyklos fortepijono skyriaus mokytojos Goda Stanionytė, Rita Juknevičienė, Paulė Galinienė, Agnė Tilindytė.

Šiais metais prie Kauno muzikos mokyklų prisijungė ir J.Gruodžio konservatorijos mokiniai, todėl festivalio programa tapo įvairesnė, skambėjo profesionaliai atliekami sudėtingi kūriniai.

Festivalio dalyviai ir klausytojai džiaugėsi galimybe gyvai muzikuoti, džiuginti klausytojus lietuviškos muzikos garsais. Malonia staigmena tapo mokytojų Paulės Galinienės ir Godos Stanionytės paskambintos ukrainiečių kompozitoriaus Mykolos Leontovyč variacijos ukrainiečių liaudies dainos tema.

Festivalio akimirkos: