XXI Nacionalinis B.Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso turas
2020-02-18
XXI Nacionalinis B.Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso turas

Vasario 13-15 d. Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos styginių instrumentų skyriaus mokinės, smuikininkės Ainė Stankutė  ir Adelė Kulakauskaitė ( koncertmeisterė Loreta Haidari, mokytoja Jūratė Čitavičienė ) dalyvavo XXI Nacionalinio B.Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso nacionaliniame ture, kuris vyko Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, Vilniuje.

Sėkmingai konkurso finale pasirodė diplomantė Adelė Kulakauskaitė ir konkurso nugalėtoja tapo laureatė Ainė Stankutė,kuri taip pat apdovanota specialiu prizu už geriausią virtuozinio kūrinio atlikimą bei gavo specialų XXI Nacionalinio B.Dvariono konkurso vertinimo komisijos pakvietimą sudalyvauti XI tarptautiniame B.Dvariono konkurse.

Konkurso akimirkos: