Pučiamųjų skyriaus metodinė popietė: “Grojimo pučiamaisiais instrumentais aktualijos”
2020-02-13

2020 metų sausio 28 – tą dieną Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokykloje pedagogai dalinosi gerąja patirtimi su kolegomis, aptardami svarbius pedagoginius bei jauniesiems atlikėjams aktualius klausimus.

Atvirą saksofono pamoką pravedė vyr. mokytojas Dainius Karžinauskas,  paliesdamas svarbius kvėpavimo, garso išgavimo ir ritmikos ypatumus. Fleitos mokytoja Onutė Andriuškevičienė perskaitė pranešimą “Scenos baimė ir pasitikėjimas savimi”. Mokytoja metodininkė, fleitininkė, Ilona Štaraitienė, pravedė atvirą pamoką “Mokinio ruošimas tarptautiniam konkursui. Darbas baigiamajame etape”.
Mokytoja Eglė Juciūtė iš Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos, buvusi Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos mokinė  skaitė metodinį pranešimą “Mokinio ruošimas viešam pasirodymui. Uždaviniai, tikslai ir motyvacija”. Taip pat pravedė atvirą pamoką “Stambios formos kūrinių atlikimo ypatumai. Problemos ir lūkesčiai”.  Šioje pamokoje dalyvavo mūsų mokyklos mokinė fleitininkė A.Paliulytė.

Renginio akimirkos: