II-asis respublikinis akordeonų orkestrų festivalis ORKESTRO MANIJA
2019-12-17
II-asis respublikinis akordeonų orkestrų festivalis ORKESTRO MANIJA

Gruodžio 14 dieną vyko jau antrasis mūsų mokyklos organizuojamas respublikinis akordeonų orkestrų festivalis „ORKESTROMANIJA 2019“. Šį kartą renginys vyko Kauno rajono Garliavos meno mokyklos didžiojoje salėje. Esame dėkingi mokyklos direktorei Reginai Guobei bei mokytojai Violetai Traškevičienei už šiltą priėmimą ir socialinį bendradarbiavimą.

Labai džiaugiamės, kad šiemet į festivalį atvyko akordeonų orkestrai ir ansambliai iš Kaišiadorių,  Garliavos meno mokyklų, Vilkaviškio, Kauno I-osios, Vilniaus Naujosios Vilnios bei Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklų.  Akordeonų orkestrai ir ansambliai stebino savo įvairiaspalve programa. Platus spektras kūrinių , tikime, atrado kelią į kiekvieno klausytojo širdį. Girdėjome klasikos kūrinių aranžuotes, šiuolaikinių ritmų kompozicijas, amerikiečių džiazo standartus bei originalius kūrinius. Festivalį taip pat puikiai „papuošė“ solistai iš Kaišiadorių meno mokyklos ir A. Kačanausko muzikos mokyklos.

Dalyviai stebino savo atlikimu ir išmone, žiūrovai entuziastingai palaikė visus atlikėjus, o ore tvyrojo teigiamos emocijos. Festivalio dalyviai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais, padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis bei knygomis apie Lietuvą. Orkestrų vadovai ypatingą padėką išreiškė festivalio sielai ir sumanytojai, mūsų mokyklos mokytojai ekspertei Birutei Rušėnienei.

Šis festivalis buvo graži ir ypatinga muzikos šventė belaukiant didžiųjų metų švenčių !