Smagiai juodais baltais klavišais
2019-05-17
Smagiai juodais baltais klavišais

2019 m. gegužės 10 d. 17 val. Palangos Kurhauzo koncertų salėje ( Grafų Tiškevičių alėja ) vyko nuotaikingas Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos mokinių koncertas. Fortepijono mokytoja R.Kigienė straipsnyje dalinasi įspūdžiais

Ankstų gegužės rytą, gausus būrys jaunųjų muzikantų iš Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos pajudėjo Palangos link. Kelionės tikslas buvo koncertas Palangos Kurhauzo koncertų salėje.

Salės grožis ir ten tvyranti dvasia įpareigojo visus atlikėjus labai pasitempti. Ir tikrai, koncertas praėjo puikiai! O klausytojai dalino gausius aplodismentus kiekvienam pasirodžiusiam. Koncerto programa buvo  įdomi ir intriguojanti. Skambėjo F.Chopin, A.Piazzolla, G.Gershwin, S.Prokofjev, V.Klovos, taip pat mūsų mokyklos fortepijono mokytojos R.Juknevičienės kūriniai. Klausytojai labai maloniai klausėsi ir girdėtų melodijų iš kino filmų.

Diena Palangoje pralėkė kaip viena akimirka, kupina muzikos garsų ir vaikų juoko.

Renginio iniciatorė- fortepijono mokytoja E.Muntrimienė. O jai padėjo visas šaunus mūsų mokyklos kolektyvas.

Akimirkos iš Palangos: