AKORDEONO muzikos koncertas
2022-12-19
AKORDEONO muzikos koncertas

Šv. Kalėdų laikotarpis - gražus, ramybę nešantis laikas, skirtas apmąstymams, susikaupimui, paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam.
Gruodžio 13 dieną A.Kačanausko muzikos mokyklos salėje įvyko AKORDEONO muzikos koncertas, skirtas Mokyklos veiklos 50–mečiui pažymėti.

Koncertavo mokytojų B.Rušėnienės ir V.Rušėno mokiniai. Koncerte pasirodė akordeonų orkestras. Orkestrui talkino mokytojai:  fortepijonas – mokyt. P.Galinienė, mušamieji instr. - mokyt. A.Danėlius, bosinė gitara – mokyt. J.Skrobot, akordeono mokytojai S.Šukytė ir D.Dombovskis bei absolventas M.Girdzijauskas. Koncertą tęsė solistai, duetas ir kvartetas. Pilnutėlė salė nuoširdžiais aplodismentais palaikė visus jaunuosius atlikėjus.

Džiaugiamės ir didžiuojamės visais mokiniais !

Koncerto akimirkos: