Muzikinė dovana Kauno Jono Laužiko mokyklos mokiniams
2022-12-19
Muzikinė dovana Kauno Jono Laužiko mokyklos mokiniams

Prasidėjo Šv. Kalėdų laikotarpis - gražus, ramybę nešantis laikas. Tai nuostabus laikas, skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, planų kūrimui…

Gruodžio 8 dieną A. Kačanausko muzikos mokyklos auklėtiniai savo muzikinę dovaną įteikė Kauno Jono Laužiko mokyklos mokiniams. Šventiškai papuoštoje mokykloje koncertavo mokytojų A.Tilindytės, B.Rušėnienės, K.Bagdono, G.Virbickienės mokiniai: Justas Kubilius, Deimantė Žukaitė, Vilija Sendi Muchinaitė Silvija Auglytė, Orestas Razumas, Ona Pečiulytė, Elija Cirtautaitė, Urtė Bielskytė, Austėja Šukauskaitė, Aurelijus Baranauskas, Ugnė Glebauskaitė. Akompanavo mokytojos P.Galinienė ir Z.Kučinskaitė.  Skambėjo įvairių kompozitorių nuotaikinga muzika, kurią atliko mūsų jaunieji solistai ir ansamblis.

Nuoroda į koncerto akimirkas