Edukacija, skirta kompozitoriaus Aleksandro Kačanausko 140-osioms gimimo metinėms
2022-05-31

2022 m. gegužės 17 d. Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos memorialinėje salėje vyko edukacija mokiniams, skirta kompozitoriui A. Kačanauskui atminti. Renginį organizavo ir pravedė mokytojos Nijolė Zdanavičienė, Loreta Šileikytė ir Renata Varanavičiūtė.

Mokiniai, išklausę pasakojimo apie iškilaus menininko gyvenimą ir kūrybą, apžiūrėjo memorialinėje salėje išeksponuotą archyvinę dokumentinę medžiagą. Edukacinio užsiėmimo pabaigoje visi norintys ne tik galėjo atlikti žinių pasitikrinimo testą, bet ir paskambinti savo mėgstamiausią kūrinį senoviniu A. Kačanausko pianinu.

Renginio akimirkos: