ORKESTROMANIJA 2022
2022-05-17
ORKESTROMANIJA 2022

2022 m.gegužės 14 d., šeštadienį Valstybinės Kauno filharmonijos Mažojoje salėje skambėjo akordeonas - vyko A.Kačanausko muzikos mokyklos organizuojamas III respublikinis akordeono muzikos festivalis "Orkestromanija", skirtas mokyklos veiklos 50-mečiui pažymėti. Sulaukėme daug draugų ir bendraminčių - virš 100. Skambėjo solistų, ansamblių ir orkestrų atliekami kūriniai.

Džiugu, kad  festivalį pradėjo ir užbaigė Jungtinis akordeonistų orkestras.   Nuoširdus Ačiū svečiams iš   meno ir muzikos mokyklų: Vilniaus Naujosios Vilnios - mokytojos Elena Berezina ir Žana Gumenaja,   Prienų - mokytoja Lina Bendoraitienė, Marijampolės - mokytoja Irina Šėrpytienė, Garliavos - mokytojos Violeta Traškevičienė ir Agnė Daučianskaitė , Varėnos J.Čiurlionytės - mokytoja Renata Bakulienė, Lazdijų meno mokyklos Veisiejų skyriaus - mokytoja Irena Gudebskienė, Alytaus - mokytoja Rūta Vaičaitienė, Kauno 1-osios - mokytojas Mantas Lukauskas, Vilkaviškio - mokytoja Liucija Bindokienė. Taip pat atlikėjams iš J.Gruodžio konservatorijos - mokytojas Laimonas Salijus, VDU Muzikos akademijos - studentės Alma Petrauskaitė ir Kristina Jeganian (dėstytojai Gintaras Mameniškis ir  Šviesė Čepliauskaitė).
Įgyvendintas noras muzikuoti kartu, skambėjo akordeonas ir gera nuotaika!  Iki kitų susitikimų !

Vaizdo įrašas: https://www.dropbox.com/s/w340xn6ld33qtp9/IMG_46771652683140330.mov?dl=0

Festivalio akimirkos: