Pianisto Roberto Lozinskio meistriškumo kursai
2021-12-17
Pianisto Roberto Lozinskio meistriškumo kursai

Gruodžio 14 d. Kauno A. Kačanausko muzikos mokykloje vyko meistriškumo pamokos, kurias vedė pianistas, tarptautinių konkursų laureatas Robertas Lozinksis. Renginyje dalyvavo Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos, Kauno 1-osios muzikos mokyklos bei Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos vyresniųjų klasių fortepijono specialybės mokiniai.

Meistriškumo pamokos buvo transliuojamos per ZOOM ir susilaukė didelio susidomėjimo. R. Lozinskis savo paprastu bei nuoširdžiu bendravimu, o taip pat profesionaliomis įžvalgomis įkvėpė dalyvius, jų mokytojus bei klausytojus anapus ekranų. Džiaugiamės turėję galimybę pasisemti žinių bei pažvelgti į atliekamus kūrinius iš kitos perspektyvos.

Dėkojame renginį vedusiai mokytojai Agnei Tilindytei.

Seminaro organizatorės - fortepijono vyr. mokytojos Goda Stanionytė ir Paulė Galinienė

Renginio akimirkos: