Arno Mikalkėno laisvosios improvizacijos praktinis seminaras
2021-12-16
Arno Mikalkėno laisvosios improvizacijos praktinis seminaras

Gruodžio 10 d. Kauno A. Kačanausko muzikos mokykloje svečiavosi Arnas Mikalkėnas - pianistas, perkusininkas, kompozitorius, improvizatorius, "Jazz Academy" įkūrėjas ir meno vadovas. A. Mikalkėnas taip pat yra ir buvęs mūsų mokyklos mokinys, čia prasidėjo jo, kaip muzikanto, kelias. A. Mikalkėnas vedė praktinį seminarą, skirtą apžvelgti metodus, taikytinus mokant muzikos ir meno mokyklų mokinius laisvosios improvizacijos. Seminaras buvo transliuojamas per ZOOM. Labai džiaugiamės dideliu susidomėjimu ir klausytojų, prisijungusių iš visos Lietuvos įvairių ugdymo įstaigų, skaičiumi.

Seminare išgirdome mokslinės literatūros apžvalgą, asmenines įžvalgas. Taip pat buvo aptarti ir metodai, skirti laisvosios improvizacijos įgūdžiams įgyti. O praktinėje dalyje penki Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos mokiniai, padedami lektoriaus, mokėsi improvizuoti.

Tikime, jog seminaras buvo naudingas ir atvers kelią ateities renginiams improvizacijos temomis.

Seminaro organizatorės - fortepijono vyr. mokytojos Goda Stanionytė ir Paulė Galinienė

Seminaro akimirkos: