Sveikiname !
2020-12-15
Sveikiname !

Sveikinam mokyklos mokinius bei jų pedagogus su puikiais pasiekimais konkursuose.

Gruodžio 5 d. Klaipėdoje, S.Šimkaus konservatorijoje vyko respublikinis bendrojo fortepijono mokinių konkursas "Jūros eskizai 2020". Sveikiname su šauniu pasirodymu chorinio dainavimo 5 klasės mokinę Viltę Jakeliūnaitę ( mokytoja Rita Kigienė ), 5-8 klasių kategorijoje laimėjus III vietą.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sveikiname Jorūnę Zareckaitę ( mokytoja Aušra Kučinskienė ), kuri tapo dviejų tarptautinių online konkursų laureate:

2 vieta - XX a. tarptautinis konkursas: "Technika ir stilius. Europiečių ir rusų muzika", vykęs gruodžio 1-7 d. Maskvoje.
3 vieta - Tarptautiniame Vytauto Mikalausko vardo jaunųjų pianistų konkurse, kuris vyko gruodžio mėn. 3-4 d., Panevėžyje.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gruodžio 7 d. Kazachstane vyko V Tarptautinis įvairių žanrų muzikos virtualus konkursas "Ayauly Astana"
Instrumentinio meno grupėje savo amžiaus kategorijose šauniai pasirodė šie mūsų mokyklos mokiniai:

Rugilė Urniežiūtė 9 kl. (mokyt. L. Stanionienė) - Grand Prix
Neda Tomaševičiūtė 12 kl. (mokyt. G. Stanionytė) - Grand Prix
Ieva Aleknaitė 9 kl. (mokyt. G. Stanionytė) - I vieta
Greta Špadaitė 6 kl. (mokyt. G. Stanionytė) - II vieta
Liepa Patricija Kigaitė (mokyt. R. Kigienė) - II vieta
Marco Righetto 7 kl. (mokyt. L. Stanionienė) - III vieta

Estradinio dainavimo grupėje savo amžiaus kategorijose puikiai pasirodė:
Agnė Semėnaitė (mokyt. D. Beinarytė) - Grand Prix
Indrė Švilpauskė (mokyt. D. Beinarytė) - Grand Prix
Viktė Bartninkaitė (mokyt. D. Beinarytė) - I vieta
Otilija Žikas  (mokyt. D. Beinarytė) - I vieta

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sveikiname VI tarptautinio muzikos atlikėjų ir pedagogų festivalio–konkurso Burgas mieste ( Bulgarija ) laureates ir jų mokytojas! Konkursas vyko online. Vertinimo komisijos darbe dalyvavo ir A. Kačanausko muzikos mokyklos mokytoja ekspertė Jūratė Šleinytė.

Jorūnė Zareckaitė (mokyt. A. Kučinskienė) - II vieta
Liepa Patricija Kigaitė (mokyt. R. Kigienė) - II vieta