KREIPIMASIS Į MOKYKLOS BENDRUOMENĘ
2020-09-09
KREIPIMASIS Į MOKYKLOS BENDRUOMENĘ

Mieli mokiniai, mokytojai ir tėveliai (globėjai),

Gyvename sudėtingu pandemijos laikotarpiu. Praėjusiais mokslo metais buvo daug išbandymų, tačiau iššūkius priėmėme, suvaldėme, įveikėme. Tikime, kad ir 2020 – 2021 mokslo metais laikysimės rekomendacijų ir vykdysim Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, svarbius visų mokyklos bendruomenės narių saugumui užtikrinti.

Ugdymo organizavimas 2020-2021 m.m.

Rekomenduojamos atskirų sektorių COVID-19 ligos ( koronaviruso infekcijos ) prevencijos priemonės

Algoritmas, kaip elgtis COVID-19 ligos metu A.Kačanausko muzikos mokykloje

Mieli mokiniai ir mokytojai,

Tik nuo mūsų sąmoningumo, atsargumo ir atsakomybės priklausys, kiek ilgai visi kartu galėsime mokyti(s) mokyklos erdvėse, bendrauti, būti.

Gerbiami Tėveliai,

Mūsų vaikų ir mokytojų saugumas, sėkmingas ugdymo organizavimas, vaikų galimybė ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus čia ir dabar, bendrauti su bendraamžiais, augti ir tobulėti ir galimybė mokyti(s) būtent mokyklos erdvėse priklauso ir nuo kiekvienos šeimos. Pasikalbėkite su savo vaiku apie saugumo reikalavimus: SAUGOKIME MOKYTOJĄ, DRAUGUS IR SAVE.

Todėl nuoširdžiai visų bendruomenės narių prašome laikytis mokyklos ugdymo proceso organizavimo būtinųjų sąlygų: asmens higienos (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo), saugaus atstumo reikalavimų, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Primename, kad į mokyklą draudžiama atvykti asmenims, kuriems privaloma izoliacija ar pasireiškia karščiavimas ar viršutinių kvėpavimo takų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai. Ribojamas ir pašalinių asmenų patekimas į mokyklą, išskyrus atvejus, kai jie teikia paslaugas, būtinas ugdymo proceso organizavimui. Prašome mokytojų, kad mokykloje nesilankytų nedarbo metu.

Turėdami informaciją, kad mokykloje patvirtintas COVID atvejis mokiniui ar mokytojui, nedelsiant informuoti mokyklos vadovus apie  susirgimo ar izoliacijos atvejus.

Mokslo metų eigoje nuolat stebėsime epidemiologinę situaciją – būkime budrūs, sekdami atnaujinamą informaciją apie nustatomus naujus saugos kriterijus bei ugdymo organizavimo sąlygas.

Mielieji, iš visų bendruomenės narių tikimės sąmoningumo, geranoriškumo, susikalbėjimo ir nuoseklaus bei atsakingo elgesio šiuo nelengvu metu: juk jei saugosimės patys, apsaugosim ir kitus.