III-asis Respublikinis Aleksandro Kačanausko jaunųjų dainininkų konkursas

Maloniai kviečiame dalyvauti  III-iame Respublikiniame Aleksandro Kačanausko jaunųjų dainininkų konkurse !

Konkurso nuostatai

Ąžuolyno bibliotekoje – akordeono muzikos koncertas

Kovo 19 d. Ąžuolyno bibliotekos Žvaigždžių salėje skambėjo akordeono muzika. Koncertavo mūsų mokyklos akordeonų orkestras "Orkestromanija" ( vadovė B.Rušėnienė ), VDU MA studentė Deimantė Žukaitė ( dėstyt. P.Velikis ), Orestas Razumas ( mokyt. B.Rušėnienė ), Aleksas Pupliauskas ir Astijus Žukauskas ( mokyt. V.Rušėnas ir N.Murauskas ), Roberta Gorelčenkaitė ir Gustė Marija Stanišauskaitė ( mokyt. S.Šukytė ), Marija Gelažauskaitė ir Greta Gurskaitė ( mokyt. B.Rušėnienė ir A.Jonkutė-Bogdanienė ), Aurelija Šukaitytė ir Urtė Žemaitaitė ( mokyt. B.Rušėnienė ir V.Rušėnas ), kvartetas - Deimantė Žukaitė, Silvija Auglytė, Vilija Sendi Muchinaitė ir Justas Kubilius ( mokyt. B.Rušėnienė ).
Džiaugiamės sulaukę pilnos salės klausytojų ir dėkojame Ąžuolyno bibliotekai už šiltą priėmimą ❤️

Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas "Muzikos garsai"

Sveikiname Respublikinio jaunųjų pianistų konkurso "Muzikos garsai" laureatus ir diplomantus !

Mykolas Bogdanas ( A kategorija ) - Laureatas ir pagyrimo raštas "Už nuotaikingą pjesės atlikimą";
Dagnė Kireilytė ( A kategorija ) - Diplomantė ir pagyrimo raštas "Už sėkmingą Barokinės pjesės atlikimą";
Rusnė Krasauskaitė ( B kategorija ) - Diplomantė.

Mokytoja Rita Kigienė