Styginių instrumentų festivalis "Sparnus jaunystei"

2024 m. balandžio 24 d. Molėtų menų mokykloje vyko styginių instrumentų festivalis "Sparnus jaunystei". Tai draugystės ir gražaus bendradarbiavimo festivalis, kuris suteikia galimybę paklausyti vieniems kitų ir pasidalinti metodinėmis patirtimis.

Festivalyje dalyvavo: Kotryna Urbonaitė, Viktorija Gedminaitė, Santa Gudeliūnaitė, Elzė Vžesniauskaitė, Elzė Žižytė, Kamilė Jonikaitė, Liepa Vaičiulytė, Milda Žvirblytė, Miglė Miknevičiūtė ir mokytojos Nida Raižienė, Giedra Meškauskaitė bei koncertmeisterė Asta Juršienė.

L.Povilaičio kūrinių koncertas, skirtas kompozitoriaus 90-osioms gimimo metinėms paminėti

Balandžio 20 d. Kauno Valstybinės filharmonijos Mažojoje salėje įvyko L. Povilaičio kūrinių koncertas, skirtas kompozitoriaus 90-osioms gimimo metinėms paminėti. Koncerte dalyvavo 25 fortepijono skyriaus mokiniai, kuriuos paruošė 11 mokytojų. L. Povilaičio "Triptiką" atliko kompozitoriaus dukterėčia, mokytoja metodininkė Jurga Varnaitė. Renginyje dalyvavo kompozitorius sūnus Leonas Povilaitis.

I varžytuvės "Solfedžio pasaulis"

2024 m. balandžio 20 d. Kauno A. Kačanausko muzikos mokykloje vyko I varžytuvės "Solfedžio pasaulis", kuriame dalyvavo smalsiausios mokyklos 8 klasės mokinės.

Renginį organizavo mokytojos Daina Šliuželytė, Ramutė Štreimikytė, Laima Kerpauskaitė, Nijolė Zdanavičienė, Renata Varanavičiūtė ir pavaduotoja ugdymui Dainora Merčaitytė.