Sėkmingi mokyklos violončelininkų pasirodymai
2019-11-22
Sėkmingi mokyklos violončelininkų pasirodymai

Džiaugiamės sėkmingais A.Kačanausko vaikų muz. mokyklos violončelininkų pasirodymais.

Rapolas Solovjovas, Marija Žumbakytė , Marta Narauskaitė , Jonas Navikas , Ieva Bierontaitė, Patricija Pugžlytė , Rugilė Kubiliūtė apdovanoti padėkomis ir laureatų diplomais - III respublikiniame jaunųjų violončelininkų konkurse " Cello Virtuoso " Vilniaus B.Jonušo muz. mokykloje 2019.11.15 d., XI respublikiniame jaunųjų stygininkų konkurse " Akimirkos " Kauno I muz. mokykloje 2019.11.16 d. ,  XX respublikiniame " Arco " festivalyje Kauno J.Naujalio muz.gimnazijoje 2019.11.20 d.

Taip pat violončelininkai 2019.11.23 d. sudalyvavo Kauno filharmonijoje " Vaikų muzikos diena " renginyje ir puikiai supažindino tėvus ir vaikus su violončele ir jos istorija.

Mokinių mokytoja Asta Krištaponienė , koncertmeisterė Aušra Kučinskienė.