Mokyklos mokinių koncertas "Senelės pasaka" Prienų globos namuose
2019-11-18
Mokyklos mokinių koncertas "Senelės pasaka" Prienų globos namuose

Lapkričio 15 d. A. Kačanausko muzikos mokyklos solinio dainavimo specialybės (mok. G. Virbickienė) ir akordeono klasės (mok. S. Šukytė) mokiniai paruošė programą „Senelės pasaka“, skirtą senjorų mėnesiui paminėti ir išvyko koncertuoti į Prienų globos namus.

Globos namų gyventojai noriai rinkosi į koncertą. Mokinės dainavo solines dainas, joms akompanavo koncertmeisterė A. Juršienė ir akordeono mokytoja S. Šukytė. Vokalinę programą nuostabiai papildė H.Valentos atliekami akordeono kūriniai. Žiūrovai šiltai priėmė ir nuoširdžiais plojimais palaikė jaunuosius atlikėjus. Smagiai skambėjo vokalisčių drauge ansambliu dainuojamos dainos.

Antrojoje  koncerto dalyje dainavo Kauno Vilijampolės bendruomenės centro „Veršva“  senjorų ansamblis „Santaka“. Jie atliko eilių ir melodingų dainų kompoziciją. Jaunieji atliėjai ne tik dainavo, bet ir įdėmiai klausė vyresnių kolegų. Mokiniai sulaukė daug susižavėjimo ir padėkos žodžių ne tik už šaunų dainavimą ir grojimą, bet ir už atidų klausymąsi.

Po koncerto atlikėjų ir mokytojų komanda grožėdamiesi Nemuno apjuostomis Prienų apylinkėmis nuvyko į  Birštono apžvalgos bokštą. Visi grožėjosi nuostabia rudeniška Nemuno kilpų panorama.Mokiniai  džiaugėsi drauge įveikę 300 laiptelių ir įkopę į 45 m aukštį. Visos išvykos metu mėgavosi tarpusavio bendravimu. Skirtingo amžiaus jaunieji muzikantai rado daug bendrų temų įdomiems pokalbiams.

Į mokyklą visi grįžo puikios nuotaikos. Tikėjimas, kad muzika gali praskaidrinti nuotaiką vienišiems ir neįgaliems žmonėms suteikė motyvacijos mokytis ir skleisti muzikos teikiamą džiaugsmą ir šilumą už mokyklos ribų.

Giedrė Virbickienė

Koncerto programa (0.11 MB)