VII-asis Kauno miesto muzikos mokyklų pučiamųjų instrumentų festivalis “Susiburkime drauge”
2019-05-25
VII-asis  Kauno miesto muzikos mokyklų pučiamųjų instrumentų festivalis “Susiburkime drauge”

Festivalis vyko 2019-05-22 Kauno J.Gruodžio konservatorijos salėje.
Dalyvavo A.Kačanausko muzikos mokykla, Kauno 1-oji muzikos mokykla, Kauno M.Petrausko muzikos mokykla.

Šiltą ir saulėtą gegužės dvidešimt antrosios dienos popietę senamiesčio gatvelėmis vingiavo pučiamųjų instrumentų muzikos garsai. Kauno J.Gruodžio konservatorijos salėje šurmuliavo septintasis Kauno miesto muzikos mokyklų pučiamųjų instrumentų festivalis “Susiburkime drauge”. Jau tapęs tradiciniu, šis renginys subūrė mažus ir didelius Kauno Aleksandro Kačanausko, Kauno 1- osios bei Kauno Miko Petrausko  muzikos mokyklų scenos solistus. Klausytojus sužavėjo romantiški ir džiazuojantys saksofono muzikos motyvai, užburiantis fleitos skambesys, klasikinės klarneto ir obojaus melodijos, dramatiški varinių pučiamųjų tembrai. Mokiniams buvo puiki patirtis groti pilnoje salėje, kurioje užgimė ne vienas žymus Lietuvos muzikas. Koncertą organizavusios Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos direktorius Arūnas Kigas džiaugėsi, kad pučiamųjų instrumentų muzika nepraranda populiarumo, o vaikai, vedami savo darbą mylinčių pedagogų, turi visas galimybes siekti profesinių aukštumų. Atlikėjai džiaugėsi atminimo dovanėlėmis, o koncerto dvasia dar ilgai plazdėjo klausytojų širdyse.

Mokytojas Algis Šeduikis

Festivalio akimirkos: