Projektas "Kaunas Groja"
2020-05-19
Projektas "Kaunas Groja"

Pasaulinei pandemijai sukausčius koncertinę veiklą, ieškant alternatyvų uždarytoms koncertų salėms ir neįvykusiems konkursams, balandžio 13 dieną Kaune startavo interaktyvus muzikinis projektas https://kaunasgroja.lt/.

Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos auklėtinio Simono Vakario Savicko, jo mamos Simonos Šimulytės ir kelių pedagogų - Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos mokytojų Paulės Galinienės ir Godos Stanionytės, taip pat Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokytojo Domanto Miliaus - dėka, šv. Velykų proga startavo naujasis muzikinis projektas. Karantino metu prie projekto prisijungė gausus būrys muzikuojančių kauniečių - Kauno muzikos mokymo įstaigų moksleivių bei abiturientų. Nemažas būrys ir Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos mokinių noriai ir su užsidegimu dalyvauja projekte, siųsdami savo muzikavimo namuose įrašus. Moksleiviai ne tik fortepijonu, akordeonu, saksofonu, smuiku, taip pat dainuoja. Galima išgirsti liaudies instrumentų, taip pat pasidžiaugti ansambliniu muzikavimu. Labai puiku, kad tarp įvairių žanrų muzikos galime susipažinti ir su mokinių kūryba.
Projektui besitęsiant, organizatoriai kviečia ir toliau aktyviai dalyvauti, o visiems, norintiems pasimėgauti muzikos garsais, pasidžiaugti muzikuojančiais vaikais - aplankyti projekto internetinę svetainę https://kaunasgroja.lt/

Keletas projekto dalyvių:

Nuorodos