Sveikiname mokytojų fortepijoninį duetą, linkime kūrybinės sėkmės !
2022-01-27
Sveikiname mokytojų fortepijoninį duetą, linkime kūrybinės sėkmės !

Mokytojų Paulės Galinienės ir Godos Stanionytės fortepijoninis duetas susikūrė prieš kelerius metus. Pirmasis pasirodymas įvyko A. Kačanausko muzikos mokyklos rengtame koncerte "Grakštus reveransas J. F. Haidnui", skirtame kompozitoriaus 285-osioms gimimo metinėms. Tuo metu mokytojos skambino duetą dviem spinetais.

Kitas pasirodymas buvo A. Kačanausko muzikos mokyklos virtualiame festivalyje "Lietuviška gaida", kurio metu pianistės atliko Raimundo Martinkėno penkių ansamblių ciklo Ta-ta-to premjerą. Šiuo metu duetas yra sudalyvavęs 1-ame tarptautiniame konkurse Malopolska (Lenkija), kuriame pelnė diplomą, o tarptautiniame konkurse Christmas symphony (Kazachstanas) pelnė Grand Prix. Duetas skambina tiek dviem fortepijonais, tiek vienu fortepijonu keturiomis rankomis. Į vis dar plečiamą repertuarą pianistės įtraukia ir rečiau atliekamus opusus.