XII respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas

Sveikiname XII respublikinio jaunųjų dirigentų konkurso laureatus !

A kategorija

• Kamilė Načajūtė, 7 kl. II-osios vietos laimėtoja ( mok. Asta Miknienė );
  • Marija Stravinskaitė, 7 kl. II-osios vietos laimėtoja ir apdovanojimas už geriausią privalomo kūrinio interpretaciją ( mok. Asta Miknienė ).
    Koncertmeisteriai – Asta Juršienė ir Raimundas Martinkėnas

B kategorija

• Arūnė Antanavičiūtė, 8 kl. I-osios vietos laimėtoja ( mok. Raimundas Martinkėnas );
  • Lunkė Ramanauskaitė, 8 kl. I-osios vietos laimėtoja ( mok. Asta Miknienė );
  • Gustė Morkulytė, 8 kl. II-osios vietos laimėtoja ( mok. Asta Miknienė ).
    Koncertmeisteriai – Asta Juršienė ir Raimundas Martinkėnas

XXXI-asis fortepijono muzikos festivalis "Lietuviška gaida"
XXXI-asis fortepijono muzikos festivalis  "Lietuviška gaida"

Kovo 21 d. Ąžuolyno bibliotekos Žvaigždžių salėje skambėjo lietuviška muzika - įvyko XXXI-asis fortepijono muzikos festivalis  "Lietuviška gaida". Šiemet itin daug dėmesio susilaukė M. K. Čiurlionio kūryba - kitais metais minėsime šio lietuvių menininko 150-ąsias gimimo metines. Taip pat skambėjo B. Dvariono, L. Povilaičio, V. Mikalausko, M. Noviko, N. Sinkevičienės, T. Šlaustienės, V. Majorovo, G. Kuprevičiaus, D. Karoblio, G. Purlio, o renginį papildė ir dviejų pedagogų - Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos mokytojos R. Juknevičienės bei Kauno 1-os muzikos mokyklos mokytojo M. Šidlausko - autoriniai darbai.

Festivalio akimirkos

VIII respublikinis seminaras-praktikumas "Pramoginė muzika akordeonui"

Kovo 22d. mokytojos S.Šukytės mokiniai Vakaris Gervė, Gustė Marija Stanišauskaitė ir Roberta Gorelčenkaitė dalyvavo VIII respublikiniame seminare-praktikume "Pramoginė muzika akordeonui" Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje !